7 gün 24 saat kanserde ikinci görüş için danışabilirsiniz

Bizi Arayın

+90 (506) 535 48 26

ONCOTRUST Prostat Kanseri Tanı Ve Tedavi Rehberi

Metin Alanı

Doğru Tedavi Planına Giden Yol

Kanser gibi bir ciddi sağlık sorunu ile uğraşırken, en doğru tedavi planına ulaşma çabası bazen oldukça zorlayıcı olabilir. Tüm tedavi seçeneklerinizi öğrendiğinizden emin olmanın bir yolu, başka bir doktordan ikinci bir görüş istemektir. Birçok kişi bunu yapar ve çoğu doktor da hastasının ikinci görüş alma isteğini anlayışla karşılar. Unutmayın, iyi bir tedavi planı yapılması için her zaman fırsat vardır!

Tanınızı Doğrulayın

Tanıyı doğrulamak, sizin için doğru tedavi planının yapıldığı konusunda daha emin olmanızı sağlar. Birçok hastada ikinci bir görüşün, kanserin evresini, türünü veya tedavisini değiştirdiği gözlenmiştir.

İkinci Görüş Almaktan Çekinmeyin

Artık birçok hekim, tedaviye başlamadan önce görüş alınması konusunda teşvik edici olmaktalar. Doktorunuza güveniyor olabilirsiniz, fakat hangi tedavinin sizin için en iyi olduğunu anlamak için ikinci görüş yardımcı olabilir.

Tedavi Seçenekleriniz Olabilir

Bazı hastanelerde diğerlerinin sahip olduğu imkanlar bulunmayabilir. Başka bir sağlık sistemindeki bir hekimden görüş almak, ileri teknolojiye veya hastalığınıza özgü tedavilere ulaşmanızı sağlayabilir.